Oude Kerk, Markt 9b, 3901 DM  Veenendaal - Direct contact opnemen met de wijkpredikant of scriba van de Oude Kerk.

Vacature kerkelijk werker

Vacature kerkelijk werker

De wijkgemeente rondom de Oude Kerk zoekt een

 

Kerkelijk werker m/v ouderenpastoraat voor 6 dagdelen per week (0,6 fte)

 

Je kerntaak is de pastorale zorg voor ouderen, in nauwe afstemming met de predikant, de wijkkerkenraad en andere werkers in de (wijk)gemeente.

Wat vragen we van je?

Wie zijn wij?

Onze Oude Kerk staat op de Markt, in het centrum van Veenendaal. Onze gemeente wil dan ook 'kerk op de Markt' zijn, midden in de samenleving, als een levendige geloofsgemeenschap van ouderen, (jonge) gezinnen, jongeren en kinderen.

Ben je enthousiast en wil je meer weten? Bel ouderling Bart Blokland, tel. 06-520 345 36. We zien je sollicitatie met motivatie en CV (per e-mail) graag voor 11 maart tegemoet. Ons mailadres is scriba@kerkopdemarkt.nl. We spreken elkaar dan zo mogelijk in de maand maart.

Naar overzicht

Geplaatst door:

Bert van Geerenstein

Datum:

15 februari 2023

Deze website is ontwikkeld in samenwerking met: